Google Ads Reklamları

İster seyahat, ister mobilya satın, bir servisinizi veya bir ürünüzü tanıtın. Milyonlarca internet kullanıcı her gün Google, Bing veya Yahoo! gibi
arama motorları üzerinden arama yapıyor.

Ekibimiz, size doğru bir yol haritası çizerek, potansiyel müşterilerinizi sitenize çekip,
müşteri haline getirebilmek için çalışıyor.

GOOGLE ADWORDS

Google’daki görünürlüğünüzü adwords sayesinde artırın. İlk sıralarda akıllı birşekilde yer alın. Başka türlü yapabilecekken daha fazla ücret ödemeye ne gerek var?

-        Uzman ekibimiz sadece Türkiye’de değil, ihtiyaç duyduğunuz pek çok ülkede markanızın hedef kitlesine uygun reklam kampanyaları yaratarak, güvenli ve şeffaf hesap yönetimi sağlar. Hesabınızı düzenli olarak optimize ederek, geri dönüşümlerinizi artırmaya odaklanır. Web sitenizin GOOGLE’da doğru hedef kitleye, en doğru zamanda ve en uygun maliyetler ile görünmesini sağlar. Uzmanlığımızın bir kanıtı olarak hesabınızı ücretsiz auditleme imkanını sunuyoruz

-        AdWords ile yeni müşterilere ulaşabilir, işletmenizi büyütebilirsiniz.

-        Reklamlarınızın görünmesini istediğiniz yerleri ve reklam çeşitlerini seçebilirsiniz.

-        Kendinize uygun bütçeyi belirleyerek reklamlarınızın etkisini ölçümleyebilirsiniz.

-        Daha fazla müşteri çekin; Web sitenize yeni ziyaretçiler çekebilir, internet satışlarınızı ve marka bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca, mevcut müşterillerinizin ilgi düzeyini yükseltebilirsiniz.

-        Doğru kullanıcılara doğru zamanda ulaşın; Google’da bulunan kullanıcılar, ürün yada hizmetlerinizi aradıkları anda web sitenizi bulabilirler.

-        Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın; Reklamlarınızı ulaştırmak istediğiniz kitleyi ve ulaşmak istediğiniz belirli bir bölgeyi hedefleyebilirsiniz.

GOOGLE ADWORDS PRENSİPLERİ

TEMEL PRENSİP

TEMEL PRENSİP

• Google AdWords, Google'ın yeni müşterilere ulaşmanıza ve işletmenizi büyütmenize olanak tanıyan İnternet reklamcılığı programıdır.
• AdWords'le reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçer, kendinize uygun bir bütçe belirler ve reklamınızın etkisini ölçersiniz.
• Minimum harcama taahhüdü yoktur. Reklamlarınızın yayınını istediğiniz zaman duraklatabilir veya durdurabilirsiniz.

İPUÇLARI

İPUÇLARI

Kampanyaların yapısını daha iyi bir kalite skor elde etmek için optimize edin. Bu size daha fazla ücret ödemeden öne çıkma imkanı sağlar. Yüksek bir kalite skorunun anahtarı, anahtar kelimeler, reklamının ve yöneldirme sayfası arasındaki bağlantıdır.

FAYDALARI

FAYDALARI

 Hızlı ve ölçülebilir sonuçlar. Görünürlük, trafik, ROI, izleme kodu sayesinde etkileri ölçülebilir. Bir Tv, basın veya radyo kampanyasından daha uygun fiyatlı, üstelik kampanyalarınızın kontrolü sizde.

PERFORMANSLAR

PERFORMANSLAR

Pek çok seçenek ile performansınızı artırın (coğrafi hedefleme, saat bazlı hedefleme, gün bazlı hedefleme, retargeting...).

Unutmayın, istatistiklere göre sitenize gelen ziyaretçilerin ortalama %98’i ilk ziyaretlerinde alışveriş yapmadan çıkar. Ziyaretçileriniz satın alma kararı vermeden önce sitenizi ortalama 4 defa ziyaret ederler, 5. ziyarette satın alma işlemini yaparlar. Bu sebeplerden dolayı sitenizi ziyaret eden kullanıcılar ile sürekli bir temas içerisinde olmak, satışlarınızı arttırır.

 AdQuality size amacınıza ulaşmaya yardımcı olur. Hiç bir taahüt altına girmeden 3 ay deneme süresi.

NEDEN BİZ

Bizim işimizi yapan pek çok ajans bulabilirsiniz. Hepimiz aşağı yukarı aynı işi yapıyoruz doğru. Birbirimizden farkımız işi nasıl yaptığımız. Google Fransa'dan gelen bilgi birikimi ile beraber, amacımız yaptığımızı en iyi yapmak. Bütçenizi en doğru şekilde kullanarak size daha fazla bütçe harcatmadan belirlediğiniz hedefe en doğru ve kısa şekilde ulaşmanızı sağlamak. Hesap yönetim uzmanlığımız dışında müşteri ilişkilerinin önemini çok iyi anladık, ve felsefemiz şu 3 kelime ile özetledik : “Proactivite” “Şeffaflık” “Yakınlık”

Bizi seçerek bir 3. Partiyle çalışmıyorsunuz, sizin projelerinizi kendi projeleri gibi görecek ve sadece online değil, ihtiyacınız olduğunda offline tecrübesini de konuşturabilecek bir pazarlama ortağı işe almış oluyorsunuz.

TANIŞALIM