2013 yılında Paris’te uzun yıllardır arkadaş olan ardından Digital Marketing’in farklı alanlarında tecrübe kazanan 3 arkadaş Adquality’i kurdu.. Bir tanesi, Google’daki 10 seneden fazla olan Adwords hesap yönetimi bilgi ve tecrübesini, diğeri Avrupa’nın en büyük dijital ajansındaki tecrübesini,üçüncüsü iş geliştirme ve online pazarlama tecrübesini getirdi yanında.

Fransa'da genişleyen müşteri portföyüyle, müşterilerine lokalde daha iyi hizmet verebilmek için Côte d'Azur bölgesinde 2. ajans kuruldu.

Ve büyüyen pazar Türkiye’deki fırsatı görerek 2015 yılında Türkiye’ye girme kararı alındı. 20 yıllık offline ve online iletişim tecrübesiyle Hepsiburada, Skype, Nesine.com,Yenibiriş.com gibi pekçok online markanın lansmanını yapmış Alev Çeliktaş’ın da katılımıyla Adquality Türkiye kuruldu .

 

 

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

PROAKTİF OLMAK

90%

UZMANLIK

99%

ŞEFFAFLIK

100%

YAKINLIK

90%

KURUCU ORTAKLARIMIZ


Miguel Marques
Kurucu Ortak

Cem Şenöz
Kurucu Ortak

Fabien Can Güvendi
Kurucu Ortak

Alev Çeliktaş
Kurucu Ortak

NEDEN BİZ

Bizim işimizi yapan pek çok ajans bulabilirsiniz. Hepimiz aşağı yukarı aynı işi yapıyoruz doğru. Birbirimizden farkımız işi nasıl yaptığımız. Google Fransa'dan gelen bilgi birikimi ile beraber, amacımız yaptığımızı en iyi yapmak. Bütçenizi en doğru şekilde kullanarak size daha fazla bütçe harcatmadan belirlediğiniz hedefe en doğru ve kısa şekilde ulaşmanızı sağlamak. Hesap yönetim uzmanlığımız dışında müşteri ilişkilerinin önemini çok iyi anladık, ve felsefemiz şu 3 kelime ile özetledik : “Proactivite” “Şeffaflık” “Yakınlık”

Bizi seçerek bir 3. Partiyle çalışmıyorsunuz, sizin projelerinizi kendi projeleri gibi görecek ve sadece online değil, ihtiyacınız olduğunda offline tecrübesini de konuşturabilecek bir pazarlama ortağı işe almış oluyorsunuz.

TANIŞALIM